Cytat:
|
Ale jacy bandyci? Przecież Misiek i reszta ekipy WSH od pół roku siedzą w kiciu. Więc jakim cudem mieliby mieć wpływ na zarządzanie Wisłą albo zastraszanie potencjalnego inwestora(co wymyślił ten cały Jadczak z TVN). Ludzie,myślcie trochę,dziennikarze robią wam wodę z mózgu a wy łykacie każdy bullshit jak młode pelikany.
|
Powtórzę raz jeszcze. Na negocjacjach z krakowskimi biznesmenami pojawił się gość z NH, co dla niektórych było szokiem, ale nie najwyraźniej dla Sarapaty.