Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15084
Stary 30.12.2018, 15:33
VanBasten - podaj mi imiona i nazwiska bandytów działających DZIŚ przy Wiśle.

BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Ale jacy bandyci? Przecież Misiek i reszta ekipy WSH od pół roku siedzą w kiciu. Więc jakim cudem mieliby mieć wpływ na zarządzanie Wisłą albo zastraszanie potencjalnego inwestora(co wymyślił ten cały Jadczak z TVN). Ludzie,myślcie trochę,dziennikarze robią wam wodę z mózgu a wy łykacie każdy bullshit jak młode pelikany.
No właśnie, można by jeszcze podpiąć Dukata ale też już jakiś czas temu się ulotnił, no i Sarapatkę której też już nie ma
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując