VanBasten - podaj mi imiona i nazwiska bandytów działających DZIŚ przy Wiśle.
BiałaGwiazda napisał(a):

|
Ale jacy bandyci? Przecież Misiek i reszta ekipy WSH od pół roku siedzą w kiciu. Więc jakim cudem mieliby mieć wpływ na zarządzanie Wisłą albo zastraszanie potencjalnego inwestora(co wymyślił ten cały Jadczak z TVN). Ludzie,myślcie trochę,dziennikarze robią wam wodę z mózgu a wy łykacie każdy bullshit jak młode pelikany.
|
No właśnie, można by jeszcze podpiąć Dukata ale też już jakiś czas temu się ulotnił, no i Sarapatkę której też już nie ma