Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15082
Stary 30.12.2018, 15:33
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Co do wyrzuceniu bandytów to chyba chodziło bardziej o wyrzucenie ich z klubu a nie z trybun bo to drugie raczej nikomu się nie uda . A z klubu wyrzucić trzeba ich koniecznie bo to nie jest normalne żeby bandyci rządzili takim klubem jak Wisła .

Ale jacy bandyci? Przecież Misiek i reszta ekipy WSH od pół roku siedzą w kiciu. Więc jakim cudem mieliby mieć wpływ na zarządzanie Wisłą albo zastraszanie potencjalnego inwestora(co wymyślił ten cały Jadczak z TVN). Ludzie,myślcie trochę,dziennikarze robią wam wodę z mózgu a wy łykacie każdy bullshit jak młode pelikany.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 30.12.2018 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując