|
Ja pierd......to forum jest jedyne ! Od dwóch stron revange i laszi prowadzą dyskusję kto kogo nie zrozumiał i kto jest idiotą nie rozumiejącym tekstu . Naprawdę ?
Co do wyrzuceniu bandytów to chyba chodziło bardziej o wyrzucenie ich z klubu a nie z trybun bo to drugie raczej nikomu się nie uda . A z klubu wyrzucić trzeba ich koniecznie bo to nie jest normalne żeby bandyci rządzili takim klubem jak Wisła .
|