preseant napisał(a):

|
PS Jeszcze słówko do Panów z Socios. Dużo ludzi by się chętnie dołączyło, ale dopóki się nie odetniecie od SKWK i TS dopóty wiele osób będzie Was omijać szerokim łukiem.
|
Na czym polegają nasze powiązania z SKWK czy TS? Możesz napisać? Skoro mamy się odciąć, to chciałbym wiedzieć od czego?