|
Dlaczego niby Socios ma się odciąć od SKWK i TS?
Przecież z SKWK i TS łączą ich tylko takie osoby jak Ty - zapisze się ale się odetnijcie.
Od czego niby mają się odciąć? Mają zamieścić oświadczenie wszystkich członków, że nie należą ani nie należeli do SKWK do 3 pokolenia wstecz i nie korzystają z basenu TSu?
Jakieś głupoty wygadujecie. Nie chcecie się zapisać to się nie zapisujcie, ale nie wymyślacie jakiś powodów z kosmosu.
|