Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15071
Stary 30.12.2018, 15:13
Dlaczego niby Socios ma się odciąć od SKWK i TS?

Przecież z SKWK i TS łączą ich tylko takie osoby jak Ty - zapisze się ale się odetnijcie.
Od czego niby mają się odciąć? Mają zamieścić oświadczenie wszystkich członków, że nie należą ani nie należeli do SKWK do 3 pokolenia wstecz i nie korzystają z basenu TSu?

Jakieś głupoty wygadujecie. Nie chcecie się zapisać to się nie zapisujcie, ale nie wymyślacie jakiś powodów z kosmosu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując