|
Senior Member
Offline
|
|
filipski napisał(a): 
CHCĘ ZROBIĆ WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY, ABY WISŁA UWOLNIŁA SIĘ OD LUDZI, KTÓRZY JĄ NISZCZĄ!
W kwestii przejęcia - ktoś Was wszystkich - także dziennikarzy - pięknie wmanewrował w oczekiwanie na przelew i tylko o tym pisaliście, dyskutowaliście. I niestety, to nie byłem ja. Ja od początku piszę, że przelew jest rzeczą drugorzędną. Za jego zasłoną właśnie dzieje się bardzo dużo i jest bardzo gorąco. Ja po prostu trzymam kciuki, aby skończyło się to wszystko możliwie najlepiej dla Klubu.
|
napisz coś więcej
btw:
https://wislakrakow.com/ts-wisla-wst...9KjF8CZ1anb8VY
|
|