Wyświetl pojedynczy post
Revenge_vo2
Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15066
Stary 30.12.2018, 15:06
Cytat:
To co robisz na forum Wisły Kraków? Założyłeś/aś konto dwa tygodnie temu i jesteś tu aby powiedzieć, że nie jesteś jej kibicem?
Skończyłem z Tobą dyskusję. Myślałem, że mam do czynienia z poważnym człowiekiem.
Żegnam

Sportowo utożsamiam się z tym klubem. Sportowo jestem kibicem. Stosujesz tak tanie chwyty erystyczne, że głowa mała. Nie wiem czemu interesuje Ciebie moje konto, kiedy i po co zostało założone, 3 lub może 4 nie pamiętam.

Ale dobrze masz racje. Z Wisłą Kraków nie ma żadnego problemu, zarząd TS jest wspaniały, nie ma z nim problemu a obecna sytuacja to efekt układu warszawskiego, Machlojskiego i PZPN. A Kwiecień jest głupi, że nie wszedł w tak opłacalny biznes.



filipski to wróg numer 1, Tir to alterego jadczaka. Ja zaś jestem kibicem Lecha.
Odpowiedz cytując