KOALIK napisał(a):

A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.
Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
|
Jesteś ZEREM. I tyle napiszę bo szkoda na Ciebie czasu. Mądry i silny w gębie bo bo anonimowy.
Jest takie powiedzie. Polak Polakowi wilkiem za granicą. U nas to Wiślak Wiślakowi wilkiem w ciężkich czasach.