Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15063
Stary 30.12.2018, 15:04
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.

Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
Jesteś ZEREM. I tyle napiszę bo szkoda na Ciebie czasu. Mądry i silny w gębie bo bo anonimowy.

Jest takie powiedzie. Polak Polakowi wilkiem za granicą. U nas to Wiślak Wiślakowi wilkiem w ciężkich czasach.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 30.12.2018 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując