Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
Od: 08.2013
Offline
#
15062
30.12.2018, 15:03
qpalz
napisał(a):
Wyczuwam, za zaraz pier..... Taka informacja, ze wszystkich położy na łopatki
wszystkich, którzy już zwątpili i postawili krzyżyk na LV i MH
Czyżby chodziło o screena tweeta który jest pare postów wyżej?
Tonamini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tonamini
Znajdź inne posty napisane przez Tonamini