Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qpalz
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
15060
30.12.2018, 14:57
Wyczuwam, za zaraz pier..... Taka informacja, ze wszystkich położy na łopatki
wszystkich, którzy już zwątpili i postawili krzyżyk na LV i MH
qpalz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qpalz
Znajdź inne posty napisane przez qpalz