Revenge_vo2 napisał(a):

Ależ jest powiązanie, nie chcesz tego widzieć czy jak to rozumiec. Socios nie jest powiązanie finansowo, strukturalnie, może i personalnie.
Ale działa dla Wisły zarządzanej przez TS i SKWK. No chyba, że nie wspieracie Wisły, ale czytam:
A normalni ludzie nic z tym tworem nie chcą mieć wspólnego w obecnej postaci.
|
To co robisz na forum Wisły Kraków? Założyłeś/aś konto dwa tygodnie temu i jesteś tu aby powiedzieć, że nie jesteś jej kibicem?
Skończyłem z Tobą dyskusję. Myślałem, że mam do czynienia z poważnym człowiekiem.
Żegnam