NHitman napisał(a):

|
Nikt nie mówi o braniu za fraki i wyrzucaniu ze stadionu. Chciał pozbyć się ludzi którzy mają najmniejszy związek z rekinami itp szemranymi grupami, a to mogli bez problemu zrobić.
|
To wytłumacz mi jak inaczej można kogoś wyrzucić ze stadionu niż zakaz stadionowy

Miał powody żeby dać im zakaz stadionowy

? Nigdy nie będę za komuną i odpowiedzialnością zbiorową, a kysz panie Ziętek.