|
Na prawdę, nie wierzę w to, że wy nadal nie widzicie tej szopki. Cała ta maskarada i pokaz ma na celu jedno: oprócz chaosu, wprowadzić kompletną dezinformację. Podstawieni "byznesmeni" ( pisownia celowa żeby oddać obraz tych dżentelmenów ) mają odwrócić uwagę od tego co najważniejsze - wyprowadzenia reszty pieniędzy z klubu. Kapitan statku po wypłaceniu sobie i reszcie szajki ekwiwalentu, już się ulotniła z okrętu, który po zderzeniu z rzeczywistością nabiera co raz więcej wody i tonie. Wisła Kraków tonie i wkrótce będzie wrakiem na dnie, a wy dalej polemizujecie i dajecie się nabierać jak małe dzieci. Rozumiem miłość i przywiązanie do klubu, a do jasnej cholery zdrowy rozsądek poszedł na spacer czy tylko udajecie że nic się nie dzieje?
W rytm tej kapeli od siedmiu boleści, swój pokaz dają pseudo dziennikarze zwani inaczej intelektualnymi prostytutkami, którzy jak hieny szukają poklasku i resztek z tego, co może zostać.
Ja mam jeszcze do was pytanie: kto może najwięcej zarobić na upadku Wisły Kraków? wróg jest tam, gdzie go się nikt nie spodziewa.
|