Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15051
Stary 30.12.2018, 14:47
Rience napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak to pozbycie się gangsterki według Ziętka miało wyglądać. Przecież żeby wyjebać kogoś z trybun ktoś musi zasłużyć sobie na zakaz stadionowy, a żeby zasłużyć sobie na zakaz stadionowy musi zrobić coś nie zgodnego z prawem na terenie stadionu. Wyrzucanie w inny sposób to czysta komuna. Więc jak Ziętek już z takim nastawieniem przychodził, to bardzo się ciesze że gość oddalił się, poza tym nie wiadomo czy reszta właścicieli miała podobny pogląd, na przykład Kwiecień
Przecież to chodzi o wyrzucenie z trybun w przenośni. Nikt im nie bronić chodzić na mecze je OGLĄDAĆ i co najważniejsze nie mieć bezposredniego wpływu na działania klubu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując