Rience napisał(a):

Ciekawe jak to pozbycie się gangsterki według Ziętka miało wyglądać. Przecież żeby wyjebać kogoś z trybun ktoś musi zasłużyć sobie na zakaz stadionowy, a żeby zasłużyć sobie na zakaz stadionowy musi zrobić coś nie zgodnego z prawem na terenie stadionu. Wyrzucanie w inny sposób to czysta komuna. Więc jak Ziętek już z takim nastawieniem przychodził, to bardzo się ciesze że gość oddalił się, poza tym nie wiadomo czy reszta właścicieli miała podobny pogląd, na przykład Kwiecień
|
Przecież to chodzi o wyrzucenie z trybun w przenośni. Nikt im nie bronić chodzić na mecze je OGLĄDAĆ i co najważniejsze nie mieć bezposredniego wpływu na działania klubu.