Cytat:
|
No i właśnie to jest to z czym sie nie mogę zgodzić bo powiązałeś brak transparentności klubu z Socios o co cały czas mi chodzi. Socios nie jest w żaden sposób powiązane z obecnymi władzami i żadna kasa nie pójdzie tam gdzie nie chcą tego członkowie.
|
Ależ jest powiązanie, nie chcesz tego widzieć czy jak to rozumiec. Socios nie jest powiązanie finansowo, strukturalnie, może i personalnie.
Ale działa dla Wisły zarządzanej przez TS i SKWK. No chyba, że nie wspieracie Wisły, ale czytam:
Cytat:
|
Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków to organizacja stworzona przez kibiców, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków.
|
A normalni ludzie nic z tym tworem nie chcą mieć wspólnego w obecnej postaci.