Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15047
Stary 30.12.2018, 14:44
NHitman napisał(a):Wyświetl post
Jako, że szambo wybiło to podzielę się z Wami informacją którą dostałem zaraz po fiasku rozmów od ludzi blisko związanych z panem Ziętkiem.


Ziętek od dłuższego czasu planował przejąć Wisłę i to z jego inicjatywy przyłączono do kupna pana Kwietnia. Przede wszystkim to Ziętek chciał pozbyć się gangsterki z trybun, ale był to też warunek inwestora z Nowego Sącza(FF) który wykładał 4 mln. Ziętek na to poszedł i wszystko zmierzało w dobrym kierunku, aż do momentu negocjacji. Nagle okazało się, że Sarapata chciała dodatkowego miliona za sprzedaż Wisły! na początku nie było mowy o czymś takim, poza symboliczną złotówką i spłatą długów. Co ciekawe, był na negocjacjach facet z NH który przejął schedę po miśku, widziano tą osobę pierwszy raz właśnie wtedy. Totalna patologia wyszła na negocjacjach. Widząc to wszystko Ziętek i spółka zrezygnowali z przejęcia Wisły.


Niestety to się trochę pokrywa z tym o czym pisze Jadczak, którego nie darze sympatią...

Ciekawe jak to pozbycie się gangsterki według Ziętka miało wyglądać. Przecież żeby wyjebać kogoś z trybun ktoś musi zasłużyć sobie na zakaz stadionowy, a żeby zasłużyć sobie na zakaz stadionowy musi zrobić coś nie zgodnego z prawem na terenie stadionu. Wyrzucanie w inny sposób to czysta komuna. Więc jak Ziętek już z takim nastawieniem przychodził, to bardzo się ciesze że gość oddalił się, poza tym nie wiadomo czy reszta właścicieli miała podobny pogląd, na przykład Kwiecień
Odpowiedz cytując