Laszi
analogia bardzo dobra, tylko czepiasz się kompletnie nie istotnych szczegółów.
Ja do socios się nie zapiszę, tak samo jak nie pójdę na mecz dopóki TS rządzi Wisłą. Dla mnie TS = wpływy SKWK.
Nie wiem czy ma dla Ciebie znaczenie argument "i mam znajomych co myslą tak samo", ale zakłamywanie rzeczywistości tu nic nie da. Brak transparentności klubu a dokładnie zarządu ma ogromny wpływ na wszytkie inicjatywy związane ze sportową działalnością klubu Wisła Kraków, także na socios.
Zadam inne pytanie. Czy gdyby nie SKWK i dziąłania TS w socios byłoby więcej członków?