|
Dalej podtrzymuje pytanie. Gdzie w poście zarzuciłem socjos brak transparentność. Już pomyślałem, popełniłem faux pas i socjos to klub, ale widzę jasno, że to stowarzyszenie.
Nie wiem na jakiej zasadzie i jaką logiką doszedłeś do tego, że pisząc o klubie miałem na myśli socjos. Jednoznacznie chodzi o Wisłę, co zawarłem w pytaniu retorycznym.
Analogia. Kupuje buty w sklepie krzak, który prowadzi osoba skazana za oszustwa podatkowe. Płatność jest przez payU. Ja mówię, nie zapłacę sklepowi bo mu nie ufam.
Według Twojego rozumowania, oznacza to, że nie ufam payU.
|