rafaello56 napisał(a):

|
@ filipski jesteś drugą wersją Kasztelańca(albo nim samym), tak samo promujesz działania rzekomych inwestorów (zwykłych gołodupców) jak robił to wspomniany juz Dominik przy akcji ze stechertem i podobnie ładnie ubierasz w słowa wypowiedź która ni jak sie ma do istniejących faktów, a tylko ciśniesz propagandę na rzecz tych pseudo inwestorów.
|
Odpowiem Ci tak szczerze, bez ściemy:
nie.