petred napisał(a):

|
Nie tłumacz się przed przygłupami. Nie ma sensu. Kto nie widzi jak działa socios bo mimo całej przejrzystości wydatków i stanu kont - łączy ich z skwk jest imbecylem i piszę to jako członek socios niepowiazany z skwk. Natomiast ci idioci przeczytają końcówkę mojego posta jako ....powiązany z skwk. Nie m sensu z nimi dyskutować. Wstąpiło w nasze szeregi bardzo dużo ludzi i wstąpi drugie tyle w krótkim czasie a kilku krzykaczy których piecze dupa tego nie zmieni.
|
Ciężko przejść obojętnie obok takiego szykanowania. Jeden napisze, drugi mu uwierzy i powie trzeciemu. Trzeba interweniować bo jeśli dalej by tak było, że pozwalamy na głupotę, to większość ludzi nadal by wierzyła, że ziemia jest płaska.