Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15030
Stary 30.12.2018, 14:04
petred napisał(a):Wyświetl post
Nie tłumacz się przed przygłupami. Nie ma sensu. Kto nie widzi jak działa socios bo mimo całej przejrzystości wydatków i stanu kont - łączy ich z skwk jest imbecylem i piszę to jako członek socios niepowiazany z skwk. Natomiast ci idioci przeczytają końcówkę mojego posta jako ....powiązany z skwk. Nie m sensu z nimi dyskutować. Wstąpiło w nasze szeregi bardzo dużo ludzi i wstąpi drugie tyle w krótkim czasie a kilku krzykaczy których piecze dupa tego nie zmieni.
Ciężko przejść obojętnie obok takiego szykanowania. Jeden napisze, drugi mu uwierzy i powie trzeciemu. Trzeba interweniować bo jeśli dalej by tak było, że pozwalamy na głupotę, to większość ludzi nadal by wierzyła, że ziemia jest płaska.
Odpowiedz cytując