Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15027
Stary 30.12.2018, 14:01
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.
Nie tłumacz się przed przygłupami. Nie ma sensu. Kto nie widzi jak działa socios bo mimo całej przejrzystości wydatków i stanu kont - łączy ich z skwk jest imbecylem i piszę to jako członek socios niepowiazany z skwk. Natomiast ci idioci przeczytają końcówkę mojego posta jako ....powiązany z skwk. Nie m sensu z nimi dyskutować. Wstąpiło w nasze szeregi bardzo dużo ludzi i wstąpi drugie tyle w krótkim czasie a kilku krzykaczy których piecze dupa tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując