WHITE*STAR napisał(a):

Jeśli ktoś myśli, że od września, gdy pojawiła się oferta z Noble Capitals, planowano wynajęcie polskiego 3-ligowego agenta, azjaty i Szweda oraz stworzenie im i ich firmom historii w Internecie, a następnie spropagowanie umowy, wylot do Szwajcarii i sprowadzenie ich do Krakowa, po to by w grudniu dać sobie tydzień więcej na "czyszczenie brudów" to jest skończonym idiotą i nie ma dla niego ratunku.
Nie jestem z sharksów, po prostu mam rozum i godność człowieka.
|
Człowieku, umiesz czytać ze zrozumieniem?
Gdzie ja napisałem, że to jest prawda czy w to wierzę? To jest kolejny wariant/ scenariusz jakich było tutaj już wiele podawanych, dla mnie może być trochę bardziej prawdopodobny, dla Ciebie mniej, nie musisz się ze mną zgadzać i od razu mnie obrażać. Mnie już tak naprawdę nic nie zdziwi w tym burdelu.
Sam widzisz, że w ostatniej chwili Sarapata z kolegami wzięła sobie kasę za mecz z Amicą...