Pojawiła się wypowiedź Kuby, w której mówi że nie uczestniczy w żadnych rozmowach w sprawie zmiany klubu.
https://wmeritum.pl/jakub-blaszczyko...rakow-3/260692
Jak się to ma do wypowiedzi naszego prezesa w której mówił że się spotkali i Kuba wyraził swoje zainteresowanie?
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)