Gercu napisał(a):

Celowo nie wrzucałem do puszek, bo nie chciałem dotować SKWK. Teraz się okazuje, że kupując bilety mimowolnie ich dotowałem, bo nikt mi nie powiedział o złotówce z biletu, które idzie na konto tego stowarzyszenia.
Po raz kolejny czuję się oszukany przez (oby) poprzedni zarząd.
|
To akurat chyba wprowadził jeszcze Bednarz