KOALIK napisał(a):

A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.
Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
|
Panie KOALIK proszę zwrócić uwagę na to, że w socios Wisla za pewne jest wielu ludzi którzy będą się różnic poglądami na dane sprawy gdyż po prostu taka jest natura ludzi że mają różne spojrzenia na dane kwestie. To że ktoś nie lubi Pana Jadczaka itp to nie znaczy, że jest kolegą WSH czy miśka. Proszę nie wyciągać tego typu wniosków.
Najlepszym dowodem na transparentność Socios Wisła jest osoba prezesa pana Witolda Ekielskiego którego wypowiedzi można znaleźć na tym forum, w odróżnieniu od nas wszystkich jego posty nie są anonimowe gdyż jego nick jest oczywisty. Kto uważnie śledził forum to wie że żaden z niego kibol tylko poważna osoba która zawsze udzielała się rzeczowo i konkretnie. To specjalista w dziedzinie statystyk liczb itd, zawsze wszystko najlepiej wyliczał.
Osobiście nie przepadam za Panem Jadczakiem jaki stacją, którą on reprezentuje natomiast jego materiał w wielu aspektach pokazał po prostu prawdę o Wiśle. Za tego typu dziennikarstwo należy się szacunek i jeśli dalej będzie swoim dziennikarstwem pomagał lokalnym społecznościom jestem nawet skłonny zmienić zdanie na jego temat.