Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15015
Stary 30.12.2018, 13:38
Celowo nie wrzucałem do puszek, bo nie chciałem dotować SKWK. Teraz się okazuje, że kupując bilety mimowolnie ich dotowałem, bo nikt mi nie powiedział o złotówce z biletu, które idzie na konto tego stowarzyszenia.

Po raz kolejny czuję się oszukany przez (oby) poprzedni zarząd.
Odpowiedz cytując