13:24 â Conajmniej siedmiu piłkarzy Wisły złożyło w ostatnim czasie wezwania do zapłaty. W tym gronie są Zoran Arsenić i Marko Kolar, którzy nie narzekają na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Wcześniej podobne wnioski złożyli Dawid Kort, Jesus Imaz, a nieco później Kamil Wojtkowski. Wszyscy zostali spłaceni.
http://sportdziennik.pl/to-juz-konie...zenia-przelewu
Wszyscy spłaceni czy jakaś "literówka"?
Edit: jednak tylko Kort, Imaz, Wojo.