Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15009
Stary 30.12.2018, 13:30
13:24 – Conajmniej siedmiu piłkarzy Wisły złożyło w ostatnim czasie wezwania do zapłaty. W tym gronie są Zoran Arsenić i Marko Kolar, którzy nie narzekają na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Wcześniej podobne wnioski złożyli Dawid Kort, Jesus Imaz, a nieco później Kamil Wojtkowski. Wszyscy zostali spłaceni.

http://sportdziennik.pl/to-juz-konie...zenia-przelewu

Wszyscy spłaceni czy jakaś "literówka"?

Edit: jednak tylko Kort, Imaz, Wojo.
Odpowiedz cytując