Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15003
Stary 30.12.2018, 13:25
13:06 – Ludzie z Wisły są w kontakcie z Matsem Hartlingiem, który cały czas zapewnia, że jutro środki będą na koncie klubu.

Super, ale i tak on jak i my oraz p.o. prezesa czeka na informacje od Ly Vanny, z którym nie ma kontaktu. To mnie najbardziej denerwuje. To on Vanna powinien dać komunikat, on ma większość udziałów w Wiśle.

Mogę nie lubić prasy, dziennikarzy, ale na telefon/sms od swoich odpisuje i mówię co dzieje się, czy przelew zleciłem a teraz odpoczywam z rodziną. Wszyscy czekają na informacje, a gość spędzą okres noworoczny i odseparował się od świata. Szacunek .. ja bym tak nie potrafił trzymać wszystkich w niepewności.
Odpowiedz cytując