Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15002
Stary 30.12.2018, 13:24
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post

Wisłę czyli kogo? Nie wpadłeś jednak na pomysł, że to nie jest kwestia pazerności a efekt braku transparentności działania klubu i obawy przed finansowaniem chuliganerii?
Naprawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.
Odpowiedz cytując