Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15000
Stary 30.12.2018, 13:20
Jaroo, ja rozumiem. To niech sobie rządzą, ale niech nie oczekują, że ludzię bedą wydawać dla nich swoje ciężko zarobione pieniędze.

Jeżeli zrobili do tego stopnia z kibiców pionki, to te pionki nie będą płacić pieniędzy na ich syf w piaskownicy.
Socios jest słuszne, ale nie żeby łatać dziury po złodziejach (czytaj Arsenic)
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 30.12.2018 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując