Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14997
Stary 30.12.2018, 13:16
A co ma Socios do obecnego układu? Gwarantuję wam, że nikt kto chce zarobić na Wiśle do Socios nie dołączy bo pasożyty nie chcą dawać nic od siebie.
Pisanie, że jeśli Ty jesteś w Socios i nie zgadzam się Twoim zdaniem to ja do Socios nie dołączę jest najgłupszym wytłumaczeniem jakie w życiu słyszałem. Napiszcie po prostu, że wam szkoda tych 50zł, żeby wspomóc Wisłę.
Odpowiedz cytując