KOALIK napisał(a):

A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.
Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
|
Że co? Jesteś chłopie żałosny...