Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
14991
30.12.2018, 13:10
A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.
Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK