Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14990
Stary 30.12.2018, 13:10
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
A jakoś bardziej merytorycznie potrafisz to uzasadnić ? Czy mocny jesteś tylko w obrażaniu ?
I Ty należysz do Soccios ? W takim razie muszę mocna przemyśleć mój akces który miałem własnie zrobić .
Co raz bardziej się skłaniam do tego , że jeśli ktoś przejmie ten klub to powinien w pierwszej kolejności rozpiepszyć wszystkie organizacje kibicowskie a przynajmniej pozbawić ich prawa jakiejkolwiek ingerencji w klub bo jak widać to w większości pasożyty . Zwykły kibic przyjdzie na mecz bez względu na to czy SKWK istnieje czy nie . A sharksi nie bronią nas przed pasiastymi bo gdyby sharksów nie było wcale to i żydki nie bardzo mieliby z kim toczyć wojny . Bo trzeba rozróżnić burdę kibiców na meczu w imię barw klubowych od morderstw popełnianych na osiedlach przez zwykłych bandytów i morderców w imię gangsterskiej walki o rynek pod przykrywką klubu . Tylko do tego trzeba mieć więcej niż 13 lat ! Jak kiedyś ktoś w tej gimbazy doczeka się własnych dzieci i będzie drżał w domu czy jego syn po jakimś wyjściu na miasto nie wróci do domu jako inwalida albo czy nie wróci wcale to może to zrozumie .....
Odpowiedz cytując