El'kabat napisał(a):

Wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, tylko dlatego że inni te pieniądze wcześniej ukradli. A Ty łatasz dziurę po bandytach i całej maści patologii.
Więc lepiej wydać je w rozsądniejszy sposób
|
Czyli po.......ić wszystko, zapomnieć o Wiśle i zająć się szydełkowaniem?
Nie dzięki ja wolę działać, nawet w taki prosty sposób.