|
@Jaroo: niektórym i tak nic nie przetłumaczysz, bo dla nich świat jest czarno biały - albo jesteś złodziejem z TSu, WSH i SKWK albo rycerzem na białym koniu od Jadczak.
Pośrodku nic nie ma.
Zresztą wystarczy poczytać ostatnie wpisy sedonh'a albo El'kabata
|