Laszi napisał(a):

Serio porównujesz ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby w Wiśle było lepiej, do ludzi którzy ją okradają?
Wracaj do kauflandu.
|
Wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, tylko dlatego że inni te pieniądze wcześniej ukradli. A Ty łatasz dziurę po bandytach i całej maści patologii.
Więc lepiej wydać je w rozsądniejszy sposób
