Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14985
Stary 30.12.2018, 13:07
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Serio porównujesz ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby w Wiśle było lepiej, do ludzi którzy ją okradają?

Wracaj do kauflandu.
Wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, tylko dlatego że inni te pieniądze wcześniej ukradli. A Ty łatasz dziurę po bandytach i całej maści patologii.

Więc lepiej wydać je w rozsądniejszy sposób
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując