Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
14984
30.12.2018, 13:06
xiondz77
napisał(a):
Czy ja kogos broniłem? Nazwałem tylko kolege debilem bo lubie nazywać rzeczy po imieniu.
Lepiej być debilem niż gościem który liże się z katami swojego klubu
Ostatnio edytowane przez sedonh : 30.12.2018 o godz. 13:09.
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh