Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14984
Stary 30.12.2018, 13:06
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Czy ja kogos broniłem? Nazwałem tylko kolege debilem bo lubie nazywać rzeczy po imieniu.
Lepiej być debilem niż gościem który liże się z katami swojego klubu
Ostatnio edytowane przez sedonh : 30.12.2018 o godz. 13:09.
Odpowiedz cytując