Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14983
Stary 30.12.2018, 13:06
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Co mam więcej powiedzieć. TS przesłało lub nie przesłało wszystkich prawdziwych/fałszywych dokumentów do Audytu.
TS zawarło umowy po sprzedaży klubu długoterminowe itd.

Nic ciekawego.
Jeśli to prawda, to jesteśmy i będziemy w dupie. Ktokolwiek to przejmie też będzie w dupie. A jak wystartujemy od 4 ligi to Ci ludzie i tak będą kręcić się wokół klubu.
Odpowiedz cytując