Dobcio napisał(a):

Co mam więcej powiedzieć. TS przesłało lub nie przesłało wszystkich prawdziwych/fałszywych dokumentów do Audytu.
TS zawarło umowy po sprzedaży klubu długoterminowe itd.
Nic ciekawego.
|
Jeśli to prawda, to jesteśmy i będziemy w dupie. Ktokolwiek to przejmie też będzie w dupie. A jak wystartujemy od 4 ligi to Ci ludzie i tak będą kręcić się wokół klubu.