sedonh napisał(a):

|
I właśnie dlatego nie warto dołączać do socios, bo są tam tacy sami ludzie jak ci którzy zniszczyli Wisłę, przykład powyżej
|
Serio porównujesz ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby w Wiśle było lepiej, do ludzi którzy ją okradają?
Wracaj do kauflandu.