Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14981
Stary 30.12.2018, 13:04
sedonh napisał(a):Wyświetl post
I właśnie dlatego nie warto dołączać do socios, bo są tam tacy sami ludzie jak ci którzy zniszczyli Wisłę, przykład powyżej
Serio porównujesz ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby w Wiśle było lepiej, do ludzi którzy ją okradają?

Wracaj do kauflandu.
Odpowiedz cytując