Dobcio napisał(a):

Co mam więcej powiedzieć. TS przesłało lub nie przesłało wszystkich prawdziwych/fałszywych dokumentów do Audytu.
TS zawarło umowy po sprzedaży klubu długoterminowe itd.
Nic ciekawego.
|
Umowy pewnie które zostają "w rodzinie", oj Marzenka obyś się smażyła za to wszystko