xiondz77 napisał(a):

|
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
|
Jak możecie tych skur.wysynów bronic
Ludzie przychodza na stadion z dzieciakami, często wydają ostatnie pieniądze na Socios, czy zakup szalika cegiełki w przeszłości... A co potem się dzieje ?
Potem dowiadujemy się, że zdefraudowano ogromne sumy pieniędzy. Kasa za dzień meczowy jest wysyłana .... wie gdzie, zamiast opłacić kontrakt Zorana.
Ale po co płacić za kontrakt ?
Zrobimy zrzutkę pieniędzy! Jak można płacić swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi za coś, co powinno zostać opłacone, ale zostało prawdopodobnie ukradzione
Następnym razem też Ci bandyci zamiast opłacić kontrakt gracza to przeleją pieniądze Bóg wie gdzie.
Dlaczego ? Bo przecież naiwni kibice zrobią zaraz zrzutkę i zapłacą.
Dla mnie osobiście płacenie jakiejkolwiek złotówki na coś, co jest firmowe nazwiskiem tych ludzi - jest po prostu głupotą. A oni dalej będą Wam się smiać w twarz.