Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14964
Stary 30.12.2018, 12:52
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
I właśnie dlatego nie warto dołączać do socios, bo są tam tacy sami ludzie jak ci którzy zniszczyli Wisłę, przykład powyżej
Odpowiedz cytując