Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
14964
30.12.2018, 12:52
xiondz77
napisał(a):
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
I właśnie dlatego nie warto dołączać do socios, bo są tam tacy sami ludzie jak ci którzy zniszczyli Wisłę, przykład powyżej
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh