Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
#
14954
30.12.2018, 12:47
Tonamini
napisał(a):
Na szybko i w pamięci, jeśli się gdzieś pomyliłem bardzo proszę śmiało poprawiać
W ciągu roku mam 30 meczy (weźmy scenariusz prostszy, bez uwzgledniania 7 meczów), licząc że około połowa jest u nas policzymy że przychody z jednego meczu w celu uśrednienia mnożymy razy 15. Jeden mecz to średnio około 11 tysięcy + pare meczów gdzie kibiców jest więcej, pare gdzie jest ich mniej. Dla uśrednienia możemy policzyć że jest to około 12 tysięcy w skali roku.
12 000 * 15 daje nam 180 000, pomnóżmy to razy 3 (policzmy lata 2014-2017) i wychodzi nam...
540 000
A teraz patrząc na manifest SKWK, powiedzcie mi co z tych punktów zostało spełnione?
No przecież kupili koszulki dla piłkarzy, aby wspomóc kolegę co był ranny w "wypadku komunikacyjnym" nawet nie wiesz ile to kosztuje.
Ajax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ajax
Odwiedź stronę domową użytkownika Ajax!
Znajdź inne posty napisane przez Ajax