|
[QUOTE=Portowiec48;1525819]U nas w Szczecinie na Pogoni też złotówka z biletu na strefe 2 (sektory za bramką) idzie na "oprawy". No i nie tylko u nas więc tutaj nie masz co się dziwić. Powiem tak, nie myślałem, że ktoś po naszej szczecińskiej przygodzie z Sabrim Bekdasem czy Antonim Ptakiem będzie miał większe cyrki, a jednak.. ekstraklasa super sprawa, IV liga też ciekawa, uwierzcie, że da się z niej szybko awansować, my praktycznie rok po roku awansowaliśmy, teraz Widzew, ŁKS też dają rade.
to że idzie złotówka to mnie nie rusza, rusza mnie kto trzyma brudne łapska na tej złotówce, czy u was też rządzi półświatek? teraz wiem skąd tyle krzyku kupujcie bilety, mieli w tym swój interes.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|