|
No właśnie, tak jeszcze apropos dziennikarzy i innych "persona non grata". Jak na razie okazuje się, że każdy z nich mial rację, Jadczak którego opluwano i wyszydzano od agentów legii warszawa, Bednarz którego pozbylismy sie niestety po czesci my sami dajac się omamić SKWK czy chociażby Iwan który sprzedajac pewne info był wyzywany od alkoholików przez tych "najkumatszych". Dość już bronienia bandytów pod przykrywką "walczą o to żeby cracovia nie wyrywała szalików pod kasami"...
|