Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
MichuuBB
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: Bielsko-Biala
Offline
#
14951
30.12.2018, 12:46
Nie lubię typa ale tak, ma jaja ze się tym nadal zajmuje. Oby Marzenka zapłaciła za swoje grzechy tak jak całe SKWK.
Dzień dobry. Witam wszystkich
MichuuBB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichuuBB
Znajdź inne posty napisane przez MichuuBB