Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
14947
30.12.2018, 12:39
Jadczak to człowiek który zasługuje na najwyższe słowa uznania, zdemaskował cały ten syf, mimo, że ryzykuje życiem nadal się tym syfem zajmuje.
Szacunek i 1906% poparcia, OBY TAK DALEJ
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh