Wyświetl pojedynczy post
Portowiec48
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14945
Stary 30.12.2018, 12:36
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze że marzenka pozałatwiała najpilniejsze przelewy, a drużyna ch... z drużyną, w IV lidze pod przykrywką troski znowu się położy swoje brudne łapska.....
Złotówka od biletu , a to co haracz? czemu tylko 1 zł a nie 10 zł to jest patologia i złodziejstwo w białych rękawiczkach nigdzie tak nie ma.
U nas w Szczecinie na Pogoni też złotówka z biletu na strefe 2 (sektory za bramką) idzie na "oprawy". No i nie tylko u nas więc tutaj nie masz co się dziwić. Powiem tak, nie myślałem, że ktoś po naszej szczecińskiej przygodzie z Sabrim Bekdasem czy Antonim Ptakiem będzie miał większe cyrki, a jednak.. ekstraklasa super sprawa, IV liga też ciekawa, uwierzcie, że da się z niej szybko awansować, my praktycznie rok po roku awansowaliśmy, teraz Widzew, ŁKS też dają rade.

Tylko w waszym Wiślackim przypadku to i tak źle i tak niedobrze, bo albo będzie ekstraklasa i dalej cyrk na kółkach, albo zaczniecie od IV ligi gdzie kibole będą sobie przypisywać zasługi za odbudowanie klubu na nowo, że nigdy się nie poddali itp.
Odpowiedz cytując